Najczęściej zadawane pytania

Masz problem z dodaniem bloga lub obsługą serwisu? Napisz do nas a chętnie pomożemy. Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań.

Jak to działa?

Oczywiście, że tak. Korzystanie z serwisu modoBlog.pl jest bezpłatne i zawsze takie pozostanie. Nawet więcej ! W serwisie modoblog.pl współpracujemy z wieloma sklepami internetowymi które chętnie zapłacą Tobie za reklamę na swoim blogu.
Jest to bardzo proste. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie modoblog. W panelu zarządzania swoim blogiem (link znajduje się w prawym górnym rogu ekranu po zalogowaniu) - znajdziesz opcję Dodaj bloga. Możesz dodać kilka swoich blogów do katalogu.
Katalog modoBlog.pl aktualizowany jest kilka razy dziennie. To znaczy, że jesteśmy ciągle na bieżąco w informowaniu naszych użytkowników o nowościach na Twoim blogu.
Wskaźnik inspiracji wskazuje jak wiele osób inspiruje się Twoimi wpisami na blogu. Inspiracje mogą dodawać jedynie osoby posiadające bloga.
Popularność bloga obliczana jest na podstawie dwóch wskaźników. Wskaźnika inspiracji oraz przeklików. Jeżeli chcesz podnieść swojego bloga w rankingu wystarczy, że zamieścisz na swoim blogu nasz widżet. Dzięki temu dodamy jeszcze jeden wskaźnik do naszego rankingu - mianowicie ilośc wyświetleń bloga.

Copyright 2014-2015 InterAdv. Dane do sklepu dostarcza Velgid.com