Wypromuj swojego bloga już dziś

Dzięki rejestracji w modoBlog.pl zyskasz nowe grono odbiorców. Rejstracja jak i korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Codziennie publikujemy najnowsze wpisy naszych blogerów, dostarczając tym samym idealnie dobrany content dla naszych użytkowników.

Po rejestracji uzyskasz dostęp do panelu zarządzania dla blogerów. Udostępniamy w nim statystyki odwiedzin Twojego bloga oraz wskaźnik inspiracji. Jeżeli dany post spodoba się innym blogerom, mają możliwość oznaczenia go jako "inspiruje mnie". Dzięki temu wskaźnikowi dowiesz się jak wielu blogerów inspiruje się Twoimi wpisami. Ponad to dostaniesz szczegółowe statystyki ostatnich odwiedzin Twojego bloga z takimi informacjami jak przeglądarka internetowa osoby odwiedzającej, system operacyjny, data przejścia na bloga. Dodatkowo udostępniamy graficzne przedstawienie zebranych danych w postaci wykresów. Współpracujemy także z wieloma firmami zajmującymi się marketingiem internetowym takimi jak Velgid.com oraz Velmedia.pl, dzięki czemu możesz zacząć także zarabiać na swoim blogu. Zarejestrowane u nas sklepy internetowe dzięki naszemu katalogowi blogów modowych wyszukują ciekawe blogi i oferują ich właścicielom darmowe ubrania, kosmetyki, gadżety w zamian za reklamę na blogu.

Jak dodać mojego bloga do katalogu ModoBlog?

Nic prostszego. Wystarczy, że zalogujesz się w serwisie modoblog za pomocą swojego konta społecznościowego lub założysz własne konto na stronie zarejestruj się.. Po zalogowaniu się w prawym górnym rogu ekranu pokaże się ikonka "Panel zarzadzania" - kliknij w nią a wejdziesz do swojego panelu zarzadzania blogiem. Po lewej stronie znajdziesz przycisk dodaj bloga. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz i dodasz swojego bloga do naszego katalogu. Jeżeli będziesz miał/miała problem z dodaniem bloga do katalogu napisz do nas na bok@modoblog.pl a szybko pomożemy Ci w tym.

Copyright 2014-2015 InterAdv. Dane do sklepu dostarcza Velgid.com